Карантин, день 111. Через послаблення пандемія коронавірусу прискорюється

08:21 30.06

Всесвітня організація охорони здоров’я попередила про прискорення темпів пандемії коронавірусу на глобальному рівні в зв’язку з послабленням карантину в багатьох країнах.

Карантин, день 111. Через послаблення пандемія коронавірусу прискорюється

Про це на брифінгу повідомив глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус (на відео з 10 хвилини).

За словами Гебрейесуса, багато країн вжили безпрецедентних заходів для зниження темпів поширення вірусу, однак вони “не повністю зупинили” це. Хоча в окремих країнах ситуація стабілізувалася, в глобальних масштабах говорити про поліпшення не доводиться.

Хоча багато країн досягли деякого прогресу, в глобальному масштабі пандемія насправді прискорюється. Ми всі хочемо, щоб це закінчилося. Ми всі хочемо продовжувати своє життя, але складна реальність полягає в тому, що це навіть не близько до закінчення”, – заявив Гебрейесус.

Причиною прискорення епідемії коронавірусу глава ВООЗ вважає ослаблення карантину в багатьох країнах.

Деякі країни переживають сплеск випадків, коли вони починають заново відкривати свої економіки. Більшість людей залишаються уразливими. Вірусу ще є куди рухатися”, – зазначив він.

загрузка...

Зазначимо, станом на 30 червня у світі 10 млн 301 тис. 142 людини інфіковані коронавірусом.

В Україні також останній тиждень фіксується зростання нових випадків захворювання, загалом станом на 29 червня – 43 628 підтверджених випадки COVID-19. Наразі, Україна – у зоні ризику через COVID-19. З 1 липня українців у ЄС не чекають.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...