Карантин, або зась. Невакцинованих туристів в Україні можуть посадити на самоізоляцію

Автор: Тетяна Сененко
21:10 19.07

Міністерство охорони здоров’я планує посилити контроль при перетині держкордону. Самоізоляцію для невакцинованих мандрівників можуть ввести через стрімке поширення у світі штаму коронвірусу «Дельта».

Карантин, або зась. Невакцинованих туристів в Україні можуть посадити на самоізоляцію

 Про це йдеться у повідомленні Офісу президента України.

Згідно зі словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, МОЗ пропонує ввести обов’язкову самоізоляцію для невакцинованих осіб, які приїжджатимуть до України. Запобіжний захід триватиме протягом 14 днів, або ж 7 днів, якщо після першого тижня ізольована особа отримає негативний ПЛР-тест.

Читайте також: Делегація КМДА в Туреччині представила туристичну привабливість Києва

«Українці до 18 років та особи, що виїхали з країни до набрання постановою чинності, звільнятимуться від самоізоляції», – відзначає пресслужба президента.

Читайте також: Вакциновані туристи зможуть подорожувати до Євросоюзу

Міністр охорони здоров’я повідомив, що вперше за кілька місяців зросла кількість нових виявлених хворих на Covid-19. Зокрема, за минулий тиждень було зафіксовано 3460 нових захворілих, що на 253 більше, ніж за попередній період.

Читайте також: У Чорнобиль по Дніпру. Столиця готує новий туристичний маршрут

До слова, Міністерство охорони здоров’я України пояснило, хто вважається повністю вакцинованим від коронавірусу. Зокрема, повністю щепленими вважаються особи, у яких пройшло два тижні з дня отримання другої дози вакцини.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...