Делегація КМДА в Туреччині представила туристичну привабливість Києва

19:09 10.06

Офіційна делегація КМДА презентувала туристичну привабливість української столиці для туристичного бізнесу Туреччини.

Делегація КМДА в Туреччині представила туристичну привабливість Києва

Про це повідомляє мерія. 

Голова делегації Марина Хонда зазначила, шо Туреччина входить в десятку тих країн, звідки до Києва приїжджає найбільше туристів.

І завдання нашої делегації тут, у Стамбулі, зробити так, щоб туристична галузь обох міст вийшла на новий рівень і запрацювала на більшу потужність. Для Києва туризм пріоритетна галузь, але саме вона найбільше постраждала від пандемії. Проте зараз ми робимо все можливе, щоб галузь запрацювала на повну”,

– сказала вона. 

Презентували туристичний потенціал Києва представники шістьох туристичних асоціацій. Це Всеукраїнська асоціація в’їзного туризму, Всеукраїнська асоціація медичного туризму, Всеукраїнська асоціація бізнес туризму, Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму, Всеукраїнська асоціація гідів, Всеукраїнська асоціація готелів.

У рамках презентації також відбулися B2B зустрічі представників українських асоціацій та асоціації турецьких туристичних компаній TURSAB. За результатами вже було досягнуто низку домовленостей між представниками турбізнесу.

Зокрема, Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму домовилася про підписання меморандуму про співпрацю з турецькою стороною.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...