Капсула. Головлікар Олександівської лікарні показала суперзахист медиків від коронавірусу (ФОТО)

09:08 23.04

Першими в списку групи ризику зараження коронавірусною хворобою стоять медичні працівники. За даними МОЗ наразі захворіло вже 1245 медичних працівників. Тому, саме медикам необхідний надійний захист. Вчора Олександрівська лікарня отримала спеціальну капсулу, яка захистить медпесронал від зараження.

Капсула. Головлікар Олександівської лікарні показала суперзахист медиків від коронавірусу (ФОТО) Фото: Facebook Людмили Антоненко

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила головний лікар медзакладу Людмила Антоненко.

За її словами, капсула – це портативна ізольована мобільна палата. Вона герметична, має кисневу маску, вбудовані рукавиці, що дозволяє робити необхідні маніпуляції без контакту з хворим. Така капсула дає змогу переміщати пацієнта із коронавірусом в межах корпусів лікарні на обстеження, не наражаючи оточуючих на небезпеку.

Капсула коронавирус
Фото: Facebook Людмили Антоненко
Капсула коронавирус
Фото: Facebook Людмили Антоненко

Антоненко також зазначила, що співробітники інфекційних відділень Олександрівської лкарні повністю забезпечені засобами індивідуального захисту (ЗІЗ). Крім того, регулярно проводиться навчальна робота з усім персоналом лікарні щодо застосування ЗІЗ та дотримання епідрежиму. 

загрузка...

Раніше головлікар також розповіла, що місця в інфекційних відділеннях лікарні закінчуються. Готуються додаткові резервні ліжка.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко розповів, що столичні лікарі, які працюють з хворими на коронавірус, за березень отримали від 30 до 50 тисяч гривень зарплати

загрузка...