Капітальний ремонт Хрещатика. Які оновлення підготували інженери

11:55 31.12.2020

У 2021 році на центральній вулиці Києва, яка розділяє Шевченківський та Печерський райони, проведуть капітальний ремонт.

Капітальний ремонт Хрещатика. Які оновлення підготували інженери

Про це повідомляється на Facebook-сторінці інституту “Київдормістпроект”.

Директор інституту розповів, що роботи проводитимуться на ділянці довжиною в 1.165 км, яка простягається від Європейської площі до Бессарабської площі.

Фахівці відомства працюють над капітальним ремонтом існуючих тротуарів, збираються модернізувати дощову каналізацію, електричні мережі та встановити нові світлофори.

Крім того, на Хрещатику нарешті облаштують велодоріжку, а також проведуть капремонт інженерних мереж в частині камер та колодязів на них з заміною плит на важкі з застосуванням люків з запірними пристроями.

Зазначається, що реалізація проєкту передбачає ще й ремонт фонтанів, заміну пошкоджених зелених насаджень, тактильні елементи покриття та світлофори зі звуковими сигналами для людей, що цього потребують.

Нагадаємо, що кінотеатр “Київська Русь”, відкритий у далекому 1982 році, збираються закривати на капітальний ремонт. Результати проведеної роботи офіційно презентують наступного року.

Читайте також: На Хрещатику стало безпечніше – запрацював новий “острівець” (ФОТО) 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...