Капітальний ремонт дороги в с. Кожухівка на Київщині розпочнеться вже навесні

Автор: Злата Колос
17:11 08.02

Вже навесні цього року розпочнеться капітальний ремонт дороги у селі Кожухівка Данилівського старостинського округу Київської області.

Капітальний ремонт дороги в с. Кожухівка на Київщині розпочнеться вже навесні

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності“ Владислав Одинець.

За його словами, зараз розробляється проект капітального ремонту дороги від перехрестя траси Калинівка-Данилівка до села Кожухівка з облаштуванням тротуару і вже навесні розпочнуться роботи. Також серед найближчих планів – капітальний ремонт Будинку культури у Кожухівці.

Приємно, що цей Будинок культури повноцінно функціонує, тут вирує життя. Тут є танцювальний,  хореографічний, гурток “Духових і ударних інструментів“, клуб англійської мови тощо“, – зазначив депутат.

Одинець наголосив, ремонт приміщення необхідний для повноцінної гурткової роботи для дітей.

Під час робочої наради за участю депутата Київської облради та Калинівського селищного голови Юлії Олексенко йшлося також й про необхідність проведення капітального ремонту даху Кожухівської ЗОШ та вуличного освітлення по центральній вулиці села.

Нагадаємо, Калинівська селищна та Бориспільська ради звернулися до Президента, парламенту та Кабінету Міністрів щодо необґрунтованого зростання вартості енергоносіїв та з вимогою збільшення видатків бюджету на субсидії.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...