Кандидати Пальчевського на виборах вже відхрестилися від нього

18:07 22.09

Двоє відомих людей – лікар-психіатр Семен Глузман та телеведучий Михайло Присяжнюк, яких лідер партії “Перемога Пальчевського” Андрій Пальчевський називав своїми кандидатами, вже відхрестилися від нього.

Кандидати Пальчевського на виборах вже відхрестилися від нього

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

Пальчевський називав прізвище Глузмана в контексті першого трійки своєї політсили в одному зі своїх інтерв’ю: “Я готовий назвати першу трійку. Людей, яких я б хотів в ній бачити. Це – Глузман. Я з ним говорив”.

Але сам Глузман в телефонній розмові з журналістами заперечив це: “По-перше, я не збираюсь, а по-друге, мені ніхто не пропонував”.

Також відхрестився від команди Пальчевського і телеведучий Михайло Присяжнюк, якого раніше анонсували не лише як можливого кандидата від партії, але й публікували партійні афіші з його обличчям.

загрузка...

Але Присяжнюк заявив, що це був фейк. Він нібито розглядав таку можливість, але йому не сподобалось як Пальчевський повів себе із журналістами BBC. За інформацією джерел, Присяжнюк вже збирається на місцеві вибори в списку “Слуги народу”.

Раніше журналісти також з’ясували, що за бордами Пальчевського ховається партія-привид, бізнес в Москві, карибські офшори, зв’язки з рейдерством та так званою ДНР, а також політтехнолог Вадима Столара.

Нагадаємо, Пальчевський опублікував відео, в якому він лається матом і просить водія ввімкнути кондиціонер у машині.

Що ще треба знати про кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...