Кандидату в мери Києва Андрію Пальчевському вручили погони офіцера ФСБ (ФОТО)

17:05 09.10.2020

Представники “Правого сектора” провели акцію проти кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського. Під стінами клініки Eurolab, власником якої є претендент на крісло глави столиці, активісти залишили погони офіцера ФСБ Росії.

Кандидату в мери Києва Андрію Пальчевському вручили погони офіцера ФСБ (ФОТО)

Про це повідомляється на сторінці “Правого сектору” у Facebook.

“Пальчевський став широко відомий завдяки постійним виступам на телеканалах кума Путіна, олігарха, депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука. Пальчевський відкрито поширює кремлівську пропаганду про “громадянську війну в Україні” та “братні народи Росії і України””, – йдеться в повідомленні.

Крім того, в партії нагадали, що Пальчевський закінчив “ГРУшний” Військовий інститут іноземних мов в Москві, балотувався в російську Державну Думу, отримав український паспорт темними шляхами незрозуміло за які заслуги. Крім того, його клініка Eurolab створена на гроші, отримані невідомим шляхом, сервер системи управління клінікою знаходиться в Москві, і, не виключено, що контролюється ФСБ.

Раніше журналісти також з’ясували, що за бордами Пальчевського ховається партія-привид, бізнес в Москві, карибські офшори, зв’язки з рейдерством та так званою ДНР, а також політтехнолог Вадима Столара.

Нагадаємо, Пальчевський опублікував відео, в якому він лається матом і просить водія ввімкнути кондиціонер у машині.

Що ще треба знати про кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися