Kalush Orchestra виступили у першому півфіналі Євробачення-2022: ВІДЕО

Автор: Любава Лисичкіна
23:10 10.05

Важливо! Українці закордоном можуть підтримати наших представників у першому півфіналі з номера мобільного оператора країни, в якій вони перебувають.

Kalush Orchestra виступили у першому півфіналі Євробачення-2022: ВІДЕО

Український гурт Kalush Orchestra  уже виступив у першому півфіналі Євробачення-2022 у Турині.

У першому півфіналі українці можуть голосувати за всіх учасників конкурсу, крім представників України — гурту Kalush Orchestra. Під час прямого ефіру з’явиться інформація, коли можна буде надсилати sms-повідомлення на номер 7576 із номером учасника, за якого голосуєте.
 
Українці закордоном можуть підтримати наших представників у першому півфіналі з номера мобільного оператора країни, в якій вони перебувають (якщо ця країна бере участь у цьому півфіналі, а також — італійських та французьких номерів).
 
Як українцям з-за кордону проголосувати за своїх фаворитів на «Євробаченні-2022»
 
Відправляйте порядковий номер улюбленого конкурсанта з номера мобільного оператора країни, у якій ви перебуваєте. Під час першого півфіналу голосувати можуть країни-учасники, а також Франція та Італія.
 
Представники України на Євробаченні гурт «Kalush Orchestra» виступали під номером 06. Голоси, відправлені за них з українських номерів – враховуватися не будуть.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися