Кадри вирішують все. Організатор стрілянини у Княжичах очолив відділ кримінальної поліції

Автор: Любава Лисичкіна
19:54 25.01

У Дніпровському управлінні поліції Києва з’явився новий заступник начальника. Незвичним є те, що ним став полковник поліції Леонід Курята, якого обвинувачують в організації умисного вбивства поліцейських у Княжичах.

Кадри вирішують все. Організатор стрілянини у Княжичах очолив відділ кримінальної поліції

Про це ідеться у  відповіді   Національної поліції  на запит «Слідства.Інфо». 

«Полковник поліції Курята Леонід Леонідович проходить службу в поліції на посаді заступника начальника Дніпровського управління поліції — начальника відділу кримінальної поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві», — йдеться у відповіді поліції. 

Нагадаємо, що Леоніда Куряту звільнили з поліції внаслідок службового розслідування у січні 2017 року. Саме  він керував спецоперацією 4 грудня 2016 року у Княжичах, де внаслідок перестрілки загинули п’ятеро правоохоронців.  Тоді Київська поліція організувала спецоперацію із затримання банди ймовірних грабіжників будинку, але під час її проведення між різними підрозділами поліції почалася перестрілка. Тієї ночі загинуло двоє поліцейських розвідників, двоє співробітників поліції охорони та командир групи спецпризначенців КОРДу.

Пізніше Куряті  оголосили підозру, зокрема, в організації умисного вбивства поліцейських. Останні кілька років ця справа, фактично, лежить без руху в Броварському суді Київської області.

 Згодом Курята оскаржив   рішення про звільнення з поліції, і в грудні 2017-го Окружний адмінсуд Києва поновив його на посаді.  Через рік   Куряту вже керував поліцією Бахмута.

До слова, Порошенко вимагає кримінальної відповідальності за шахрайство довкола коронавірусу

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...