Кабмін створив урядову комісію з розслідування причин авіакатастрофи у Броварах

Автор: Марина Максенко
19:13 20.01.2023

Кабінет міністрів України утворив урядову комісію з розслідування причин авіакатастрофи гелікоптера EC 225 LP, що сталася 18 січня у Броварах Київської області.

Кабмін створив урядову комісію з розслідування причин авіакатастрофи у Броварах
оренда квартири Київ

Про це повідомив представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

“Утворено урядову комісію з розслідування причин авіакатастрофи вертольота EC 225 LP, що сталася 18.01.2023 у м. Броварах Київської області, та затверджено персональний склад цієї комісії”, – написав він.

Кабмін доручив цій урядовій комісії подати КМУ до 18 лютого 2023 року звіт про результати розслідування причин авіакатастрофи та вжиті заходи.

“Рекомендовано Національному бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами провести в установленому порядку технічне розслідування відповідної авіакатастрофи”, – заявив Мельничук.

Читайте також: Поліція шукає очевидців катастрофи гелікоптера у Броварах – контакти

Нагадаємо, гвинтокрил ДСНС впав сьогодні вранці у Броварах між дитячим садком та житловим будинком. На місці виникла масштабна пожежа. СБУ розглядає три версії авіакатастрофи у Броварах, в тому числі, умисні дії щодо знищення транспортного засобу.

На борту гелікоптера були міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, а також державний секретар міністерства Юрій Лубкович. Всі, хто був на борту загинули.

Великий Київ у Google News

підписатися