Кабмін підтримав відновлення роботи ринків

14:39 29.04

На засіданні 29 квітня Уряд підтримав критерії, розроблені МОЗ та Мінекономіки, які дають змогу ринкам відновити свою діяльність. Завтра зможуть відкритися 872 ринки.

Кабмін підтримав відновлення роботи ринків

Як зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в телеграм-каналі, робота продовольчих ринків під час пандемії має регламентуватися чіткими санітарними нормами.

Основною умовою роботи продовольчих ринків є рішення відповідного територіального органу Держпродспоживслужби про дотримання протиепідемічних вимог.

“Прийнята постанова буде завтра опублікована в Урядовому кур’єрі, що означатиме фактичний рестарт роботи продовольчих ринків. При дотриманні санітарним норм, які були запропоновані головним санітарним лікарем МОЗ, в Україні відкриється 872 ринки”, – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

За його словами, контроль за дотримання продовольчим ринком протиепідемічних вимог покладено на представників Держпродспоживслужби. Зокрема, територіальні органи відомства мають забезпечити постійну присутність на кожному ринку не менше 2-х своїх інспекторів і щоденно проводити позапланові перевірки. У разі допущення порушень вимог будуть накладатися штрафи.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

загрузка...

Нагадаємо, раніше були оприлюднені основні вимоги до роботи ринків. Зокрема, допуск працівників, продавців і відвідувачів ринку здійснюватиметься виключно за наявності вдягнутої медичної маски (у тому числі виготовленої самостійно) або респіратора, а також проходження безконтактного температурного скринінгу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...