Іво Бобул прокоментував скандальне інтерв’ю

04:07 02.03.2023

Український артист Іво Бобул прокоментував скандальне інтерв’ю журналістці Еммі Антонюк, де він назвав жінок “меркантильними” та “розпещеними”, а та, своєю чергою, дорікнула йому за сексизм.

Іво Бобул прокоментував скандальне інтерв’ю

Музикант заявив, що не давав дозволу Антонюк на публікацію інтерв’ю та зазначив, що просто ділився своєю думкою. Також Бобул звинуватив Емму в непрофесійності, адже за його словами, вона не мала права оприлюднювати їхню телефонну розмову.

“Я понад 40 років на сцені, а їй – 32 роки. Це була моя власна думка. Ніхто не давав їй права публікувати це інтерв’ю. Я їй сказав, щоб вона це не публікувала, але вона не послухала. Хоче хайпанути? Вона виклала у Youtube нашу розмову телефоном. На це ніхто не має права без дозволу. Це правило журналістики”, – прокоментував музикант виданню kp.ua.

Зазначимо, скандал довкола Іво Бобула почався після інтерв’ю журналістці Еммі Антонюк. Музикант заявив, що сучасних жінок окрім грошей нічого не цікавить. Також артист дорікнув інтерв’юерці, що у неї в 32 роки немає чоловіка та дітей.

Емма ж спробувала заперечити Бобулу, і між ними почалася словесна перепалка. Після чого співак кинув подаровану йому журналісткою книгу, зняв мікрофон та пішов з інтерв’ю. Згодом Бобул зателефонував Антонюк та знову почав наполягати на своєму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що помер легендарний український композитор і співак Мар’ян Гаденко.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин