IT без ейджизму. Стартує безкоштовний навчальний курс для людей віком 50+

Автор: Галина Ворона
14:28 03.12.2021

Для людей поважного віку, які мріють опанувати нову професію в IT-сфері, запускають безкоштовний оглядовий онлайн-курс “IT-професія для трудолюбів”. Найкращих студентів затвердять на базові курси з обраних професій, а потім – працевлаштують.

IT без ейджизму. Стартує безкоштовний навчальний курс для людей віком 50+

Про це повідомляється на Facebook-сторінці “Життєлюб”.

Оглядовий IT-курс почнеться вже в грудні та проходитиме в онлайні. Долучитися до нього зможуть люди з базовими комп’ютерними навичками та технічною можливістю дивитися трансляції лекцій. 

Пройшовши курс, люди поважного віку дізнаються про IT-професії та зрозуміють, яка з них підійде їм найбільше. А також визначаться із зручним форматом подальшого навчання та зрозуміють, як і де зможуть працювати після нього.

На безкоштовний курс, розрахований на сім днів, можна потрапити, якщо:

  • вам 50+ років;
  • ви володієте базовою комп’ютерною грамотністю – можете створити документ у Word, та вас не лякають таблички Excel;
  • маєте вищу технічну або математичну освіту;
  • у вас є комп’ютер, планшет або телефон для перегляду трансляцій лекцій;
  • ви відкриті для всього нового та хочете бути “на хвилі” у сучасному світі.

Після семиденного курсу спеціалісти DAN.IT education та UNITY-BARS відберуть найактивніших та найперспективніших студентів та запросять їх пройти безкоштовний курс з обраної професії. Він триватиме кілька місяців.

Після предметного курсу на трудолюбів чекає працевлаштування в сфері IT, ринкова зарплата з перспективою підвищення та можливість постійно вчитися і йти в ногу із сучасним світом.

Якщо ви, ваші батьки, дідусі та бабусі хочуть спробувати себе в IT або, принаймні, дізнатися, що це, заповнюйте нашу гугл-форму для учасників та чекайте на зворотній зв’язок! Старт курсу – вже у грудні.

Посилання на гугл-форму – тут.

Безкоштовний оглядовий онлайн-курс “IT-професія для трудолюбів” запускають Благодійний фонд “Життєлюб” спільно з IT-компанією UNITY-BARS та навчальним центром з підготовки IT-спеціалістів DAN.IT education. 

Читайте також: На Київщині побільшало відділень “Укрпошти”, де можуть щепитись люди похилого віку (АДРЕСИ)

Нагадаємо, у Киві дідусь “під наглядом” Тищенка збирав хліб з меморіалу жертвам Голодомору (ВІДЕО). 

Великий Київ у Google News

підписатися