Ісус plaza: кияни приголомшені новим проектом на Осокорках, де поміж хмарочосів стоїть храм

Автор: Любава Лисичкіна
22:48 08.09

Ймовірно, такого комплексу в столиці ще не будували.

Ісус plaza: кияни приголомшені новим проектом на Осокорках, де поміж хмарочосів стоїть храм

Фото майбутнього комплексу оприлюднили в одній зі спільнот Києва. 

Світлини зібрали майже дві сотні коментарів,   здебільшого обуреного характеру щодо такої забудови. 

Зокрема, кияни вигадали купу назв та маркетингових слоганів  для нового архітектурного “шедевру”, як то Ісус plaza, Христос Crystal House, ЖК “Божествений”, VIP ЖК “Holy shit”… ,”Житло побудоване з божою поміччю”,  “На 7 день бог не відпочивав, а будував наш ЖК”,  тощо.

Містяни обговорюють новомодні тенденції проєкта, як то поєднання релігійної споруди з супермаркетами, а також вважають, що комплекс може увійти до підручників з містобудування у розділі “Як не потрібно будувати житло”:

Крім цього,  більшість коментаторів впевнені в незручності такого сусідства:

Швидше за все мова йде про будівництво “багатофункціонального храмового комплексу” по вул. Зарічній, 45 на Осокорках, неподалік від станції метро “Славутич”, про яке писало видання kievvlast.

“Київська міськдержадміністрація (КМДА) дозволила ТОВ “Столичний актив” проектувати  це будівництво . Будівлі “багатофункціонального призначення” висотою до 45 метрів можуть з’явитися на земельній ділянці площею 1,07 га, на якій  вже побудовано культову споруду і допоміжні будівлі і яку релігійна громада храму Святого Євангеліста Іоанна Богослова орендує у Київради під свої релігійні потреби. Опитані  експерти переконані, що отримання таких ДУО допоможе забудовнику звести на  непризначеній для житлового будівництва землі новий ЖК, наприклад, під виглядом апарт-готелю”, – зазначалося в матеріалі.

До слова,  активісти проведуть Марш за Київ з вимогою зупинити «забудовне насильство над містом».

 

Великий Київ у Google News

підписатися