Ірина Геращенко про привітання на Софії: тут не про релігію, а про почуття міри

22:54 25.12.2020

Народний депут Ірина Геращенка пояснила, чому їй не сподобалася ідея із лазерною проекцією новорічних привітань на дзвінниці собору святої Софії у Києві.

Ірина Геращенко про привітання на Софії: тут не про релігію, а про почуття міри

Про це народна депутатка заявила на своїй сторінці у Facebook. 

Питання тут не в релігії і вірі, а в почутті такту і міри, які, звичайно, в кожного своі. Ідея публічного послання рідній людині – мила, симпатична, різдвяна, але реалізація – як на мене, невдала”, – написала Ірина Геращенко.

Вона додала, що якби замість Софіі під цю проєкцію вітання використали іншу знакову київську будівлю (Пошту, будівлю Консерваторії тощо), то це виглядало б набагато гармонійніше. 

українська громадська діячка, журналістка та блогер. Керівниця проєкту «Парк корупції» для Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні. Організатор проєкту Музей новин в Україні. Співзасновниця піар-агенції Gres Todorchuk.

Крім того, Ірина Геращенко заявила, що знайома з іншими роботами громадської діячки Ярослави Гресь, яка була ідейнею натхненницею таких привітань на дзвіниці Софії. Депутатка запевнила, що вони з ініціаторкою проєкту знаходяться по одну сторону “культурних барикад”, але в даному питанні їх естетичні погляди не досягли розуміння.

Нагадаємо, проєкт “Привітання звідусіль” стартував  в День Святого Миколая, 19 грудня і мав працювати до 7 січня. Водночас, кияни неоднозначно сприйняли ідею із лазерними вітаннями на дзвіниці Софії.

Згодом координаторка проєкту Ярослава Гресь зяявила, що текстові привітання не будуть транслюватись через обурення киян, а на їх місці з’являться кружляючі сніжинки.

Читайте також: Останній вечір новорічних привітань на дзвіниці Софії (ФОТО) 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...