“Інцидент із зеленкою – це провокація проти пам’яті Героїв Небесної Сотні”, – Погребиський

Автор: Марія Супрун
16:18 25.08.2021

Депутат, заступник голови фракції “Європейська Солідарність – Київ”, учасник російсько-української війни Олександр Погребиський прокоментував інцидент із облиттям зеленкою Петра Порошенка під час вшанування ним разом із родиною загиблого морпіха Ярослава Журавля пам’яті Героїв Небесної Сотні.

“Інцидент із зеленкою – це провокація проти пам’яті Героїв Небесної Сотні”, – Погребиський

Про це йдеться на сторінці політичної сили у Facebook.

“Сьогоднішній випадок – це ганьба влади Зеленського. Цей інцидент із зеленкою біля каплички Героїв Небесної Сотні – це не провокація проти Петра Порошенка, це провокація проти Героїв Небесної Сотні, проти сім’ї загиблого Ярослава Журавля, провокація проти учасників російсько-української війни, а значить – проти української державності. І я гордий, що ми маємо такого лідера, як Петро Порошенко, який вже через годину після інциденту стояв на сцені і посміхався в обличчя авторам цього абсурду”, – наголосив Погребиський.

Учасник війни підкреслив, що провокатори були не з числа ветеранів, як відзначають деякі ЗМІ, це була група молодих маргінальних людей, які за гроші готові продати рідну матір.

“У жодного учасника війни ніколи не з’явиться ідея обливати пам’ять Героїв Небесної Сотні і пам’ять сімей загиблих, своїх побратимів. Такі випадки нічого не змінять, Україна буде міцнішати, авторитете учасників російсько-української війни буде кріпшати, і наш авіаносець розмете всю зелену плісняву, а головна зелена жаба втече в своє болото”, – підсумував Погребиський.

Нагадаємо, 24 серпня у Києві з нагоди Дня Незалежності пройшов Марш захисників України, в якому взяли участь тисячі громадян, в тому числі і Петро Порошенко (ФОТО).  Під час заходу на п’ятого президента було скоєно напад — його облили зеленкою. Поліція вже затримала нападника.

Після нападу п’ятий Президент, лідер партії “Європейської Солідарності” Петро Порошенко звернувся до президента Володимира Зеленського.

 

Великий Київ у Google News

підписатися