Ім’я померлого мера Федорука хочуть присвоїти парку в Борисполі

20:14 18.01.2021

Громада Борисполя підтримала ідею присвоєння Книшовому парку імені мера Анатолія Федорчука, який помер від коронавірусу.

Ім’я померлого мера Федорука хочуть присвоїти парку в Борисполі

Про це повідомляє міська рада Борисполя.

У міськраді зазначають, що більшість громадян у ході громадського обговорення схвально поставились до такої ідеї.

Пропозицію про присвоєння імені Анатолія Федорчука Книшовому меморіальному парковому комплексу підтримала топонімічна комісія при виконавчому комітеті міської ради підтримала більшістю голосів, а родичі Анатолія  Федорчука – дружина та дві доньки – надали письмову згоду.

Відповідне питання буде передано для розгляду на черговій сесії Бориспільської міської ради для розгляду. Якщо рішення приймуть, парк матиме назву Книшовий меморіально-парковий комплекс імені Анатолія Федорчука.

Книшовий парковий комплекс у Борисполі відкрили в 2007 році на території старовинного кладовища, де поховано безліч відомих людей. Серед них повстанець Василь Лукашевич, льотчик-винищувач Михайло Бабкін, український фольклорист-етнограф Павло Чубинський.

Під час голодомору 1932-1933 років тут проводилися масові поховання померлих людей. Колись в цьому парковому комплексі перебувала старовинна Миколаївська церква, яка була зруйнована в 1934 році разом з могилою П. Чубинського.

Нагадаємо, Анатолій Федорчук переміг на виборах мера Борисполя 25 жовтня, але не дочекався їх результатів – помер 28 жовтня від коронавірусу. 17 січня у Борисполі пройшли перевибори на посаду міського голови. Їх виграв представник “Європейської солідарності” Володимир Борисенкодосьє.

Великий Київ у Google News

підписатися