Володимир Костянтинович Борисенко

18:59 18.01

Володимир Борисенко – міський голова м. Бориспіль з січня 2021 року, депутат фракції “Європейська Солідарність“ у Київраді IX скликання, український політичний та громадський діяч.

Володимир Костянтинович Борисенко

Володимир Борисенко народився 26 липня 1987 року у місті Бориспіль Київської області

Освіта

Середню освіту отримав у Бориспільській гімназії «Перспектива».

Має дві вищі освіти – звання Майстра спорту з вільної боротьби Національного університету фізичного виховання і спорту та диплом юриста Національного університету внутрішніх справ.

Трудова діяльність

  • Працював комерційним директором ТОВ “БФ Груп“, що займається організацією роботи магазинів безмитної торгівлі в аеропорту “аеропорту Бориспіль“, тобто Duty Free.
  • З 2010 по 2015 роки був обраний депутатом Бориспільської міської ради, куди потрапив за списком “Фронту змін“. Працював керівником юридичного відділу ТОВ “Фонд соціальних стратегій“. 
  • Двічі балотувався до Верховної Ради України – у 2014 та 2019 роках (як самовисуванець). У 2014 році балотувався по 98 виборчому округу від партії “Фронт змін”, але перед самими виборами на нього було скоєно замах: на приватне подвір’я політика кинули гранату РГД-5, а в самого кандидата стріляли. Як зазначав Борисенко, він у цей час був у бронежилеті, який почав носити після погроз. Згодом тогочасний очільник СБУ Валентин Наливайченко повідомив, що у цій справі затримали як підозрюваного громадянина Росії. ЗМІ зазначали, що Наливайченко не виключав, що замах міг бути скоєний для самопіару.
  • У грудні 2021 на повторних виборах був обраний міським головою м. Бориспіль від партії “Європейська Солідарність“. За даними Бориспільської міської територіальної виборчої комісії, він отримав28,42% голосів, більш ніж на півтори тисячі голосів випередивши провладного кандидата, якого підтримувала коаліція “Слуги народу“, ОПЗЖ та “Батьківщини“.

Громадська діяльність

Підтримує учасників АТО/ООС, регулярно здійснює поїздки у зону АТО/ООС.

Заснував міжнародний благодійний фонд “Місто Мрій“, постійно бере участь у конференціях щодо спорту та розвитку фізичної культури.

Надає підтримку численній кількості заходів з питань освіти, культури, здорового способу життя та охорони здоров’я у Борисполі.

Сім’я

Одружений, виховує трьох синів та доньку. Проживають у м. Бориспіль, Київська область.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...