Іди, дощику! На одній із найбільш проблемних вулиць реконструюють ливневку

Автор: Галина Ворона
14:26 02.04

У столиці поменшає проблемних місць, де під час злив утворюються річки та озера. На одній із таких локацій – вулиці Лаврській – дорожні служби завершили перший етап реконструкції дощової каналізації.

Іди, дощику! На одній із найбільш проблемних вулиць реконструюють ливневку

Про це розповів заступник голови КМДА Олександр Густєлєв на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, тепер ситуація на вулиці під час залпових опадів зміниться на краще, адже це – одне з проблемних місць столиці.

На сьогоднішній день збудовано нову нитку колектора – трубопровід діаметром 1200 міліметрів залягає на глибині близько 5 метрів. Для нього споруджували тунель завдовжки 472 метри тунелепрохідницьким комплексом Herrenknecht і методом штольневої проходки.

Наразі триває перевлаштування стартового майданчика, аби запустити щит для спорудження другої нитки колектора – довжиною близько 200 метрів.

Роботи планують закінчити у вересні цього року.

Завдяки спорудженню нового колектора буде забезпечено належний водовідвід на вулиці Лаврській та унеможливлено підтоплення важливих об’єктів культурної спадщини, в першу чергу, святині і перлини – Києво-Печерської Лаври”, – сказав Олександр Густєлєв.

Він додав, що крім цього об’єкту, цьогоріч заплановані роботи по іншим колекторам зливової каналізації – це Глибочицький, на вул. Вересневій, завершується розробка проєктно-кошторисної документації реконструкції колектора на вул. Шептицького.

Також чиновник нагадав, що за останні роки місто реконструювало і капітально відремонтувало кілька колекторів дощової каналізації, зокрема: Прозорівський, на перетині проспектів Правди і Порика, на вулиці Єреванській, на перетині вулиць Саврасова і Гаврилюка тощо.

До слова, у двох районах міста реконструюють колектори яким понад 60 і 100 років.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...