Ідеш по каву – візьми термочашку: у Києві з’явились нагадування про корисні для довкілля звички

Автор: Галина Ворона
15:40 28.11.2023

Кожен із нас може внести зміни у своє життя, щоб стати більш екологічно свідомим. Спонукає до таких змін нова кампанія “Екозвички”, яка розпочалась у Києві. В її межах у місті з’являються борди з нагадуваннями про корисні для довкілля звички, доступні кожному.

Ідеш по каву – візьми термочашку: у Києві з’явились нагадування про корисні для довкілля звички
оренда квартири Київ

Про це розповів на своїй Facebook-сторінці директор Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

За його словами, його підрозділ проводить інформкампанію спільно з Департаментом суспільних комунікацій КМДА та Будинком природи.

Серед тем кампанії:

  • 6,5 мільйонів дерев вирубують щороку заради виготовлення одноразових паперових стаканчиків. Вирішення цієї проблеми легке — використання термочашок.
  • Людина витрачаєте близько 19 літрів води щоразу, якщо залишає воду включеною під час чищення зубів. Рішення просте — вимикати воду поки чистите зуби.
  • Домашні прилади в “сплячому” режим можуть споживати десятки кіловат на місяць. Не залишаючи гаджети в режимі “stand-by”, ви не тільки заощадите електроенергію, а і допоможете навколишньому середовищу.

Ці та інші нагадування про корисні екозвички вже можна побачити на вулицях Києва та в метро.

Читайте також: Київ і три міста області потрапили у топ-10 міст України з найбільш забрудненим повітрям

Нагадаємо, лампочки розжарювання, які кияни здали в обмін на LED-лампи, перетворили на цінний ресурс.

Великий Київ у Google News

підписатися