І байдуже, що посольство зачинене. Прихильники Саакашвілі у Києві вийшли мітингувати

17:09 13.10

Сьогодні 13 жовтня біля посольства Грузії у Києві пройшла акція протесту прихильників експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі.

І байдуже, що посольство зачинене. Прихильники Саакашвілі у Києві вийшли мітингувати

Про це з місця подій повідомляють Telegram-канали.

 Мітингувальники скандували “Волю Саакашвілі” і закликали грузинський народ проголосувати за його партію у другому турі виборів. При цьому зібрання людей правляло враження не зовсім об’єднаним ” високою ідеєю Саакашвілі”. Хто в телефоні, хто поглядає на годинник, хто всім серцем скандує гасла.

Вони вимагали негайного звільнення та припинення політичного переслідування Саакашвілі.

Організатором акції виступив “Рух Нових сил Михайла Саакашвілі”.

 

Попри те, що  посольство Грузії наразі зачинено, і про це було відомо заздалегідь, учасники мітингу вимагали, щоб до них хтось вийшов, оскільки “на кону здоров`я Саакашвілі”.

Нагадаємо, 28 вересня Саакашвілі заявив про те, що він повертається до Грузії на вибори. 1 жовтня політик розповів про прибуття в Батумі, показавши загадкове відео.

Спочатку влада Грузії заперечувала, що Саакашвілі вже прибув до країни. Після цього стало відомо, що політика затримали.

Адвокат Саакашвілі назвав його арешт “політичним актом”. Після цього посла Грузії викликали “на килим” в МЗС України. Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що через затримання Саакашвілі “буде серйозний дипломатичний скандал”.

Увечері того самого дня, коли політика взяли під варту, проти нього порушили кримінальну справу. Після цього стало відомо, що Саакашвілі закохався в українську нардепку, вони зробили публічне визнання.

Великий Київ у Google News

підписатися