Хворі на коронавірус вчителі і учні є 127 у школах – на карантині 5 закладів

12:28 21.09

У Києві на сьогодні 5 шкіл закриті на карантин через випадки захворювання серед вчителів, у 122 школах перевели на самоізоляцію та дистанційне навчання загалом 328 класів, де є хворі учні. Всього у столиці близько 400 хворих на коронавірус школярів та педагогів.

Хворі на коронавірус вчителі і учні є 127 у школах – на карантині 5 закладів

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, столична влада контролює та перевіряє дотримання закладами освіти регламентів роботи та протиепідемічних заходів.

Що стосується навчального процесу в столиці. Ми тримаємо ситуацію під контролем. І перевіряємо дотримання закладами освіти визначених регламентів їх роботи. І там, де виявляють хворих дітей чи педагогів, класи або школи відправляють на дистанційне навчання”, – сказав Віталій Кличко.

Так, на сьогодні п’ять шкіл закриті на карантин через випадки захворювання серед вчителів. По одній школі – в Голосіївському, Дарницькому, Оболонському, Печерському і Солом’янському районах столиці. У 122 школах перевели на самоізоляцію та дистанційне навчання загалом 328 класів, де є хворі учні. Всього хворих на коронавірус школярів у столиці – 267. Та 127 педагогів.

У дошкільних закладах міста через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 15 груп. Один садок закритий на карантин. Наповненість дітей у дитячих садках сьогодні – приблизно 50 відсотків.

загрузка...

Нагадаємо, в Україні за добу виявили 2 675 нових випадків коронавірусу, у Києві – 275.

Як повідомлялось, 3 серпня в Україні почав діяти адаптивний карантин за новими правилами – країну поділили на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу («зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону»). Водночас, з 16 вересня Кабмін по-новому визначає “червоні” зони: що змінилось.

Наразі уряд продовжив карантин до 31 жовтня та ввів кілька заборон.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...