Хто займе посаду секретаря Київради: Кличко назвав прізвище

15:38 03.12.2020

Київський міський голова Віталій Кличко під час сьогоднішнього засідання Київради назвав прізвище головного претендента на посаду секретаря новообраної Київради, зауваживши, що необхідно якомога швидше сформувати комісії й почати працювати.

Хто займе посаду секретаря Київради: Кличко назвав прізвище

Зокрема, Кличко запропонував на цю посаду кандидатуру представника «Удару» Володимира Бондаренка.

Я пропоную на посаду секретаря Київради підтримати кандидатуру представника «Удару» Володимира Бондаренка, який буде займатися комунікаціями із фракціями та з кожним депутатом. Я дійсно запропонував як людину компетентну, компромісну і як людину, яку знаю багато років. Переконаний, що ця людина зможе виконувати свої обов’язки, якщо ми зараз його підтримаємо», – сказав Кличко.

Про 35-річного Володимира Бондаренка відомо, що з 2014 року, він пропрацював 3 роки на посаді керівника апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) – допоки не розгорівся величезний скандал після відкриття щодо нього кримінального провадження.

Досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 358 ККУ із покаранням у вигляді 6-місячного арешту або обмеженням волі на строк до 2 років, було розпочато навесні 2017 року. І вже з 7 червня він був тимчасово відсторонений від виконання обов’язків глави апарату КМДА.

Нагадаємо, у Київраді, обраній 2015 року, секретарем був обраний представник БПП “Солідарність” Володимир Прокопів.

Водночас у своєму виступі Володимир Бондаренко пообіцяв вразі свого обрання продовжувати роботу над прозорістю офісу Київради, розпочату Володимиром Прокопівим і навіть пообіцяв вийти із фракції «Удар Віталія Кличка» у разі, якщо його таки підтримає більшість Київради.

Остаточне рішення щодо призначення його на посаду згідно регламенту роботи Київради буде ухвалено сьогодні за результатами таємного голосування.

Читайте також: Кисневі ліжка, зарплати та освіта. Марина Порошенко про нову стратегію роботи Київради

ДОВІДКОВО: Згідно з процедурою, секретар обирається Київрадою з числа її депутатів на строк повноважень міськради за пропозицією міського голови. Кандидат має отримати підтримку у 61 голос, щоб посісти цю посаду. Така ж кількість депутатських голосів необхідна для зняття його із цієї посади.

Якщо Київрада не приймає пропозицію міського голови, то кандидатуру секретаря може внести не менш як половина депутатів від загального складу Київради, тобто 60 депутатів.

Днями Комісія Київради з питань регламенту і депутатської етики в погодила призначення трьох нових заступників голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) з питань здійснення самоврядних повноважень. Йдеться про Володимира Прокопіва, Костянтина Усова та Олексія Кулебу.

Зокрема, питання про призначення Олексія Кулеби стояло під №2 у порядку денному Київради, проте Володимир Бондаренко запропонував зняти це питання із розгляду.

Натомість Віталій Кличко пояснив, що замість Олексія Кулеби буде запропоновано іншу кандидатуру. Згодом уточнив, що йдеться про депутатку Київради від фракції «Слуга народу» Олену Говорову.

Зараз у засіданні сесії Київради оголошено перерву до 16:35. За цей час має відбутися таємне голосування і стане відомо чи підтримали депутати кандидатуру секретаря Київради, запропоновану Віталієм Кличком.

Великий Київ у Google News

підписатися