Хто дезинфікує багатоповерхівки, де виявлені випадки COVID-19

16:23 16.04.2020

Багатоквартирні будинки, де виявлені випадки захворювання або де кияни перебувають на самоізоляції, дезінфікують рятувальники.

Хто дезинфікує багатоповерхівки, де виявлені випадки COVID-19

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Дезінфекцію таких будинків проводять рятувальники. В них є протоколи, як це робити. Також вони використовують спецзасоби, які рекомендовані фахівцями ВООЗ. Також щодня працівники комунальних підприємств та управляючих компаній обробляють під’їзди житлових будинків, прибудинкові території та сміттєві баки. Не забувайте, що в столиці 11,5 тисяч багатоквартирних будинків комунальної власності», – підкреслив Кличко.

За його словами, комунальні служби міста вже більше місяця працюють в посиленому режимі. Роботи з дезінфекції фактично не припиняють.

«Із самого ранку, поки більшість киян сплять, працівники «Київавтодору» обробляють спецзасобами вулиці. Щодня на маршрути виходять понад 50 спецавтомобілів. Щодня використовують 600-700 літрів спецзасобів, які додають в воду.  Хоча громадський транспорт столиці працює в режимі обмежень, дезінфікують всі без винятку зупинки. Адже частина стратегічних підприємств та організацій, що власним транспортом возять співробітників на роботу, використовують зупинки як місце збору своїх працівників», – наголосив Кличко.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, Нацгвардія дезінфікує вулиці Києва з водометів.

Великий Київ у Google News

підписатися