Холодильники вимкнені, документів на продукцію немає – результат перевірки ярмарків столиці

Автор: Галина Ворона
19:32 23.06

Сьогодні робоча група, створена під час минулого засідання комісії Київради з питань підприємництва, проінспектувала кілька продовольчих ярмарків у столиці, щоб перевірити, наскільки комунальні підприємства, які є організаторами ярмарків, дотримуються санітарно-епідемічних нормативів. Поки що висновки невтішні.

Холодильники вимкнені, документів на продукцію немає – результат перевірки ярмарків столиці

Зокрема, як розповіла депутатка “Європейської Солідарності” в Київраді Ірина Никорак після інспекції кількох місць торгівлі, робоча група виявила низку порушень на ярмарку, що розташований на проспекті Соборності, де замовником виступає КП “Світоч”.

За її словами, неприпустимим є лише один біотуалет на більш, ніж сотню торгових точок. За нормативними вимогами передбачено 1 – на 40 людей.

На жаль, ми не змогли ознайомитись із договорами на вивезення сміття, підозрюю вони просто відсутні. Холодильні камери стоять вимкнені, хоча на вулиці спека більше 30 градусів. Лише одна торгова точка підключила генератор! Документи про походження та якість продукції теж переважно відсутні”, – розповіла Ірина Никорак.

Комунальні підприємства повинні нести відповідальність за такі грубі порушення, каже депутатка.

Вона додала, що інспектування ярмарків і надалі будуть проводитись без попередження, для розуміння реальної картини справ та забезпечення належної організації їх проведення. 

До слова, перед цим виявили численні порушення  організації сезонної ярмарки на вул. Йорданській, 1-9, що в Оболонському районі столиці. Перевірка показала відсутність дотримання санітарних та карантинних правил під час торгівлі.

Читайте також: Головне – ковбаска. Продуктова ярмарка заважає проїзду швидких до лікарні (ВІДЕО) 

Нагадаємо, аби оперативно реагувати на такі проблеми, як безліч сміття та паркування на зелених зонах, профільна комісія створила робочу групу з питань розміщення ярмарок по всьому місту.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...