Холодні батареї, а порятунку не видно. Будинок на Дарниці досі мерзне без опалення

13:15 25.11.2020

Мешканці п’ятиповерхівки на вул. Колекторній, 3 досі мерзнуть через холодні батареї. Їхній 85-квартирний будинок перебуває у співвласності мешканців, а обігріває його індивідуальна (дахова) котельня, яка вийшла з ладу і потребує капітального ремонту.

Холодні батареї, а порятунку не видно. Будинок на Дарниці досі мерзне без опалення

Як розповіли в КМДА, вирішити питання ремонту систем теплопостачання в житловому будинку на вулиці Колекторній, 3 та забезпечити подачу тепла мешканцям в терміновому порядку повинна обслуговуюча організація – товариство з обмеженою відповідальністю «ІДЕАЛ ЕНЕРДЖІ СИСТЕМ».

Компанія разом із жителями багатоповерхівки має прийняти спільне рішення та провести ремонт, який не був проведений в міжопалювальний період.

У КМДА зазначили, що проблема відсутності теплопостачання в будинку на вулиці Колекторній, 3 неодноразово обговорювалась на штабах районного та міського рівня ще до старту опалювального сезону.

Експлуатуюча  організація TOB «ІДЕАЛ ЕНЕРДЖІ СИСТЕМ» повинна була забезпечити наступні заходи:

  • замовити у виробника та придбати необхідну кількість секцій водогрійного котла;
  • провести збірку та виконати гідравлічні випробування котла;
  • провести ревізію насосного обладнання;
  • провести заміну відсічного газового клапана;
  • виконати повірку вузла обліку газу;
  • провести збір та діагностування працездатності автоматики котла.
  • після включення котельні у роботу перевірити працездатність системи хімічного водоочищення та в разі необхідності – відновити її роботу.

Однак ці роботи не були виконані вчасно і не виконуються до сьогодні.

У КМДА зауважили, що міські та районні служби запропонували три варіанти ремонту водогрійних котлів котельні, виходячи з фінансових можливостей мешканців, та відповідно до прийнятого рішення розпочати ремонтні роботи.

Місто запевняє, що готове допомагати в рамках повноважень, щоб забезпечити інтереси мешканців, однак рішення повинне бути прийняте самими співвласниками та управителем.

Будинкова громада та «ІДЕАЛ ЕНЕРДЖІ СИСТЕМ» мають терміново обрати оптимальний план ремонту обладнання та не допустити негативних технічних наслідків для будинку, враховуючи зниження температури”, – говориться у повідомленні Київміськадміністрації.

Читайте також: Гейзери і гарячі ванни для автівок скасовуються: на Шота Руставелі міняють тепломережу 

Нагадаємо, у столиці модернізують найстарішу теплостанцію – що вже зроблено.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...