Хоч повмирайте? Депутати “вибивають” для Броварської клінічної лікарні пакет для лікування інфарктів та інсультів

Автор: Любава Лисичкіна
17:37 04.06

Депутати фракції “Європейської Солідарності” звернулися до органів державної влади щодо надання Броварській багатопрофільній клінічній лікарні пакету для лікування інфарктів та інсультів.

Хоч повмирайте? Депутати “вибивають” для Броварської клінічної лікарні пакет для лікування інфарктів та інсультів
 Як ідеться у повідомленні обласної  “Європейської Солідарності”, депутати про відсутність пакету дізналися на початку травня.
 
“Як таке стало можливим в країні, де смертність від серцево-судинних хворіб є на першому місці за кількістю смертей на тисячу населення? Проаналізувавши факти, можна прийти до висновку, що в країні (під керівництвом “чемпіонів по боротьбі з ковідом”) елементарно не вистачає коштів для забезпечення надання всіх медичних пакетів. І кожен місяць відбувається “гра” з наданням (чи не наданням) “медичних пакетів” для лікування тих чи інших хворіб. ”, – констатують в Броварській «ЄС».
 
Депутати стурбовані тим, що   ця “гра” коштуватиме  українцям здоров’я, а декому і життя.  Тому стежитимуть  за станом забезпечення місцевої лікарні всіма необхідними “медичними пакетами” для обслуговування та лікування хворих.
 
До слова, Порошенко попросив Зеленського не з ним воювати, а відповісти, чому ми купуємо вугілля у окупантів. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...