Порошенко попросив Зеленського не з ним воювати, а відповісти, чому ми купуємо вугілля у окупантів

Автор: Тетяна Сененко
17:14 04.06

В умовах енергетичної кризи 2014-2015 років та окупації частини Донбасу Україна була змушена купувати вугілля в Росії.

Порошенко попросив Зеленського не з ним воювати, а відповісти, чому ми купуємо вугілля у окупантів

Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко журналістам біля СБУ.

Він зауважив, що має вичерпні пояснення, чому це було необхідно тоді, однак не розуміє, чому нинішня влада відновила співпрацю з країною-агресором.

«Ми на сьогоднішній день дуже легко можемо пояснити в умовах енергетичної кризи 2014-2015 років, чому в умовах окупації Донбасу, де знаходилося 90% українського вугілля, українського антрациту, ми вимушені були купувати вугілля в Росії. Завозити з державних шахт. Наш Уряд і наше Мінпаливенерго завозили вугілля для забезпечення функціонування половини України в умовах абсолютно порожніх вугільних складів. І ми можемо пояснити, чому тоді ми вимушені були купляти електричну енергію. Я думаю, нехай зараз Зеленський пояснить, чому в 2020-2021 році на мільярд доларів він купує електроенергію і купує вугілля з окупованих територій і з Росії, тоді коли ми перебудували електростанції і перевели їх на вугілля, яке видобувається в Україні», – наголосив Порошенко.

Порошенко також зазначив, що замість того, щоб боротися з Путіним, Зеленський зранку до вечора намагається боротися з ним.

“Пане Зеленський, ми зупинили Путіна в 2014-15 роках. Ми не боялися і не боїмося Путіна, ну а вас – й поготів”, – заявив він.

Читайте також: “Нічого про Україну без України”. Порошенко попросив у сенаторів США про зустріч Зеленського і Байдена

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко провів зустріч зі Спеціальним посланником Уряду ФРН в Україні з питань децентралізації, доброго врядування та публічної служби Ґеорґом Мільбрадтом.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...