Гуртожиток КПІ закрили на карантин, чергує поліція

12:32 31.07

Після виявлення спалаху захворювання гуртожиток Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного університету «Київський політехнічний інститут імені Сікорського» закрили на карантин. Біля нього сьогодні чергує поліція. У приміщенні проводиться дезінфекція.

Гуртожиток КПІ закрили на карантин, чергує поліція Фото: Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

На сьогодні в гуртожитку захворіли 133 курсанти. З них до лікарень столиці госпіталізували 10 курсантів, а також одного викладача. Інші курсанти лікуються у гуртожитку під медичним наглядом”, – повідомив Кличко.

За словами мера, вони отримують всю необхідну медичну допомогу. Також фахівці «Київського міського лабораторного центру МОЗ України» тестують всіх, хто контактував з інфікованими. Загалом у гуртожитку мешкають 152 курсанти.

Після виявлення перших хворих, у гуртожитку здійснили повну дезінфекцію. І роблять її регулярно. Гуртожиток закрили на карантин. Біля нього сьогодні чергує поліція.

Общежитие КПИ
загрузка...

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, що днями в гуртожитку Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського зафіксували спалах коронавірусу. Там виявили 52 випадки COVID-19. Згодом ще у 81 курсанта було підтверджено захворювання на коронавірус.

За словами місцевих двірників, вони бачили, як студенти викидали свої речі з вікна з вікна та вистрибували самі, щоб втекти.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...