Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ переспівав пісню Скрябіна (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
19:42 18.12.2021

Українські музиканти записали кавери на 16 композицій гурту “Скрябін”, які звучатимуть у пригодницькому роуд-муві “Я, “Побєда” і Берлін”.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ переспівав пісню Скрябіна (ВІДЕО)
оренда квартири Київ

Про це нам повідомила перс-служба фільму.

Серед композицій, яка отримала нове звучання, стала пісня “Мовчати” у виконанні гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

Цю пісню Скрябін  записав зі співачкою Іриною Білик. Тоді у 2000-х роках спокійний і ніжний спів в унісон, який імітує діалог між чоловіком та жінкою, став гімном багатьох закоханих.

Лідер гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець наголосив, що його доля вже двічі поєднувала з піснею Кузьми Скрябіна. Раніше, 2 роки тому, вони презентували кавер, який був присвячений четвертій річниці з дня загибелі Андрія Кузьменка.

 

І коли продюсери фільму “Я, “Побєда” і Берлін” звернулися до нього з пропозицією створити переспів пісні, вони без жодних сумнівів погодилися.

“Цього разу для пісні “Мовчати” ми зробили сучасне рок звучання, доповнили новим драматичним настроєм, але головне – зберегли при цьому характер та зміст, які в них закладав Кузьма та усі автори причетні до створення цієї пісні! Насправді мені дуже цікаво подивитися, як буде екранізована книга “Я, “Побєда” і Берлін”, цікава гра акторів та поєднання музичного ряду, до якого нам випала честь бути причетними”, – додав музикант.

Нагадаємо, 17 серпня 2021 року, український артист Кузьма Скрябін міг би відзначати своє 53-річчя, якби шість років тому його життя не забрала страшна аварія. У серцях слухачів він залишився досі. Кузьма запам’ятався не тільки своєю любов’ю до музики, а й до України. 

Великий Київ у Google News

підписатися