Гроші замість землі: ще шість родин загиблих АТОвців отримають компенсації

Автор: Марія Супрун
14:15 21.10.2021

Київрада підтримала проекти рішень, які передбачають виплату компенсацій за належні земельні ділянки шістьом родинам загиблих киян-учасників АТО/ООС.

Гроші замість землі: ще шість родин загиблих АТОвців отримають компенсації
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив директор Департаменту соціальної політики КМДА Руслан Світлий.

«Департамент соціальної політики підготував документи для ще шести родин загиблих (померлих) учасників АТО. Відповідні комісії розглянули заяви уповноважених членів цих родин і погодили виділення матеріальної допомоги», – зазначив Світлий.

На 2021 рік міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам» передбачено 38 мільйонів гривень на виплату зазначеної матеріальної допомоги. З цих коштів вже виплачено 16,3 млн грн 18 заявникам:

  • 11 заявникам – на загальну суму 10 млн грн
  • 7 заявникам, які дали згоди на передачу права власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, – на загальну суму 6,3 млн грн

Розмір виплати на 1 особу становить 400 прожиткових мінімумів для працездатної особи (на сьогодні це 2379 грн) та складає 951 600 грн.

Нагадаємо, у 2019 році мерія запровадила механізм грошової компенсації. Сім’ї загиблих учасників АТО мають змогу отримати матеріальну допомогу від міста замість землі. У 2019-2021 роках зазначену одноразову матеріальну допомогу виплачено 42 заявникам на загальну суму 21,8 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися