Гроші з COVID-фонду виділять на патріотичне кіно

12:50 29.10

На засіданні 28 жовтня 2020 року Кабінет міністрів дозволив використовувати бюджетні кошти з COVID-фонду на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування.

Гроші з COVID-фонду виділять на патріотичне кіно

Як повідомляє Урядовий портал, відповідні зміни внесено в постанову “Про внесення змін до пункту 9 Порядку використання коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Co V-2”.

Документ, зокрема, дозволяє використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування.

В уряді вважають, що це дасть можливість ефективніше використати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту та підтримку кіногалузі в умовах коронакризи.

Кошти, згідно з постановою Кабміну від 8 липня 2020 року №592, мають бути використані до кінця поточного року. Тому постала необхідність передбачити можливість їх використання не тільки для покриття витрат на виробництво усього телевізійного серіалу, а й для підтримки реалізації окремих періодів (етапів).

Прийняття цих змін дозволить МКІП найближчим часом оголосити про початок конкурсного відбору проектів, зазначили у Кабміні.

Читайте також: Лише третину грошей COVID-фонду витратили на COVID

Як повідомлялось, гроші з COVID-фонду тратили також на будівництво доріг, на силовиків, натомість на них не купили жодного апарату ШВЛ. Більше того, виявилось, що коронавірусний фонд – просто спосіб використовувати кошти у зручному режимі. Гроші звідти не планували виділяти на боротьбу з коронавірусом. Гроші на ремонт доріг забрали і у онкохворих – 104 млн грн спрямували не лише на дороги, а й на пілотів та ремонт монастиря у Києві.

Нагадаємо, кінотеатрам у червоній зоні карантину дозволили працювати.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...