Грації з 39 країн з’їдуться до Києва на чемпіонат Європи з художньої гімнастики

15:56 21.11.2020

Київ вже за кілька днів прийматиме найбільші спортивні змагання в українському та європейському спорті з початку пандемії – 36-й Чемпіонат Європи з художньої гімнастики.

Грації з 39 країн з’їдуться до Києва на чемпіонат Європи з художньої гімнастики

Змагання пройдуть з 26 по 29 листопада у столичному Палаці спорту. У них візьмуть участь майже 150 найкращих гімнасток із 24 країн світу.

Окрім 8 комплектів медалей європейської першості, на чемпіонаті розіграють дві ліцензії на Олімпійські ігри Токіо-2020 – в індивідуальних та групових вправах серед дорослих.

Для участі у чемпіонаті зареєструвались 283 спортсменки з 39 країн Європи, а також 338 тренерів, суддів, лікарів та інших членів делегацій. На змаганнях виступлять 44 індивідуальні гімнастки та 17 груп у дорослій віковій категорії, а також 138 гімнасток-юніорок.

Українську збірну представлятимуть Влада Нікольченко, Вікторія Онопрієнко, Валерія Юзьвяк, Анастасія Возняк та інші спортсменки, які продовжують найкращі традиції вітчизняної школи художньої гімнастики.

Серед іноземних учасниць будуть такі зірки художньої гімнастики, як бронзова призерка Чемпіонату світу 2019 року Ліной Ашрам (Ізраїль), срібна призерка Чемпіонату Європи 2019 року Аліна Горносько (Білорусь), бронзова призерка Чемпіонату Європи 2019 року Катрін Тасєва (Болгарія) та багато інших.

На жаль, через пандемію коронавірусу турнір пройде без глядачів, проте чемпіонат буде транслюватися наживо.

Зазначимо, чемпіонат мав відбутись в травні цього року, але через пандемію був перенесений. 

Читайте також: 7 спортсменів-киян, на яких варто рівнятись

Нагадаємо, киянка Вікторія Онопрієнко стала найкращою гімнасткою “Кубка Дерюгіної-2020”.  

Великий Київ у Google News

підписатися