Гранти на втілення ідей: у яких конкурсах кияни можуть взяти участь у січні 2024

Автор: Галина Ворона
14:59 28.12.2023

2023 добігає кінця, час не лише робити підсумки, а й сміливо планувати наступний рік. Киянам, які мріють про власну справу, можуть стати у нагоди гранти від різних організацій.

Гранти на втілення ідей: у яких конкурсах кияни можуть взяти участь у січні 2024
Світлодіодне освітлення

Перелік актуальних грантових можливостей на січень-2024 оприлюднив Департамент суспільних комунікацій КМДА.

  • До 10 січня Isar Ednannia проводить грантовий конкурс, метою якого є посилення співпраці між громадянами і місцевою владою в межах діяльності з раннього відновлення, яка передбачає залучення громадян. Деталі тут.
  • До 11 січня можна отримати до 4 000 доларів від програми IREX в Україні «Єднання заради дії» для реалізації соціального проєкту з командами підлітків. Деталі тут.
  • IREX в Україні до 12 січня проводить конкурс проєктів спрямованих на розвиток та посилення соціальної згуртованості, а також на покращення інтеграції ВПО в приймаючих громадах. Деталі тут.
  • До 23 січня можна подати заявку на конкурс від проєкту USAID “Трансформація комунікацій”. Шукають ініціативи, які протидіють дезінформації та зосереджені на трансформації та відновленні країни. Деталі тут.
  • На постійній основі The German Marshall Fund of the United States в рамках програми Україна: допомога, стійкість, відновлення продовжує прийом заявок для реалізації проєктів громадськими організаціями та незалежними медіа України. Деталі тут.

Тож не зволікайте, обирайте та реалізовуйте важливі ініціативи.

Читайте також: Жінки з Київщини можуть отримати грант до $25 тисяч на відкриття мінісадочка

Нагадаємо, столиця заявила про намір фінансово підтримувати ветеранський бізнес.

Великий Київ у Google News

підписатися