Грандіозний день настав: у столиці розпочали підключення будинків до тепла

Автор: Любава Лисичкіна
12:23 23.10

Місто прийняло рішення про старт опалювального сезону з 23 жовтня, враховуючи прогноз на наступний тиждень. Згідно з даними синоптиків, середньодобова температура триматиметься на рівні нижче 8 градусів.

Грандіозний день настав: у столиці розпочали підключення будинків до тепла

Про це ідеться у повідомленні прес-служби “Київтеплоенерго“.

Сьогодні до кінця доби планують підключити близько 9% житлового фонду в зоні обслуговування Київтеплоенерго. Відповідно до технологічних норм, розгортання  системи опалення і підключення  займає близько 7 днів. Як пояснили у “Київтплоенерго”, увімкнення опалення усім споживачам за більш стислі терміни неможливе: різке збільшення теплового навантаження — температури теплоносія та тиску — може призвести до аварійних пошкоджень.

Станом на ранок 23 жовтня тепло вже отримують 84% (383) шкіл, 95,9% (513) дитячих садочків, а також 50,5% (165) лікувальних закладів.

Будинки, що отримують тепло на підставі колективних договорів, підключаються до опалення за заявками управителів будинків.

Нагадаємо, незважаючи на збільшення затрат підприємства через зростання вартості газу, тарифи на тепло КП «Київтеплоенерго» для категорії «населення» підвищуватися не будуть.  Рівень вартості тепла для мешканців багатоквартирних будинків залишається незмінним уже впродовж трьох років поспіль.

 Крі цього стало відомо, що формат платіжних квитанцій за послуги ЖКП зміниться у зв’язку з тим, що Верховна Рада ухвалила в цілому базовий закон “Про енергетичну ефективність”.

Великий Київ у Google News

підписатися