Говорили-балакали. Київ цього року може лишитись без “пакунків малюка”

Автор: Тетяна Сененко
16:51 11.05

В орагнізації «Пакунок маляти» вважають, що до закупівлі будуть допущені нібито фіктивні компанії, які матимуть на меті зрив закупівлі та поставок «бебі боксів».

Говорили-балакали. Київ цього року може лишитись без “пакунків малюка”

Про це повідомили в прес-службі «Пакунок маляти Україна».

“Національна сервісна служба минулого тижня відзвітувала про наявність у регіонах близько 5 тисяч «пакунків малюка» у натуральній формі (при народжуваності 25 тисяч дітей на місяць). Водночас НССУ не вказала у цьому звіті, що в більшості регіонів України, включно з найбільшими містами (Київ, Харків, Дніпро), «пакунки малюка» у пологових будинках не видають вже майже місяць”, – йдеться у повідомленні.

В організації «Пакунок маляти» пояснили, що для поповнення залишків «бебі боксів» задля їх видачі без затримок, згідно з законом, має бути проведено тендер через систему ПроЗорро.

При цьому 28 квітня 2021 року в електронній системі ПроЗорро оголошено закупівлю більше 100 тисяч «пакунків» для доставки матусям у пологових відділеннях у 2021 році.

Право на проведення тендеру отримали ДП «Українські спеціальні системи», які до цього часу, за словами організації «Пакунок маляти», спеціалізувалися виключно на закупівлях комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення. Водночас замовником закупівель у ДП «УСС» виступає Міністерство соціальної політики України.

Читайте також: Сервіс “єМалятко” запрацював на Київщині – які переваги він надає

«Вказана закупівля у тому вигляді, у якому вона оголошена, несе великі ризики зриву поставок «Пакунків малюка» у 2021 році», – наголосили в прес-службі.

До слова, столичні пологодопоміжні заклади з 2018 року видали породіллям 43 051 “Пакунок малюка“. Відмовилися від бебі-боксів лише 62 киянки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...