Горе-історик Володимир Зеленський знову помилився

Автор: Вероніка Яблонська
22:07 09.05

В зверненні до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні президент Володимир Зеленський серед міст, звільнених від нацистів вказав Мадрид. Офіційно Іспанія не брала участі в цій війні та навіть послала свою дивізію в СРСР на допомогу німцям.

Горе-історик Володимир Зеленський знову помилився

Звернення з’явилось на Youtube-каналі президента.

“І перемога над нацизмом для нас – це гордість за українців, гордість за наших предків, які були невід’ємною частиною перемоги. Спільної перемоги, де всі країни та народи, що боролися з нацизмом, були важливими, без приставки “більш” або “менш”. І ми нікому не дозволимо мінімізувати внесок у перемогу українців, які не лише захистили свою землю, але й у складі радянської армії та військ союзників Антигітлерівської коаліції спільно з десятками інших народів не дали нацистам панувати у Відні, Парижі, Празі, Варшаві, Мадриді, Будапешті, Амстердамі, Брюсселі, Римі, Берліні та багатьох інших містах планети”,

– заявив Зеленський.

Зазначимо, що диктаторське правління Франсіско Франко розпочалось 1 жовтня 1936 року та було підтримане кордону Королівством Італією і Третім Рейхом. 

Другай світова війна почалась після.

До слова, раніше Президент України Володимир Зеленський зробив допис у соцмережі Facebook до дня народження з портретом молодої людини, очевидно думаючи, що то – юний Тарас.

Також Зеленський привітав народ Китаю з Новим роком за східним календарем, опублікувавши при цьому фото з Непалу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...