Гордий бути Головнокомандувачем у такий важкий час – привітання Залужного з Днем ЗСУ

Автор: Ольга Даниленко
10:25 06.12.2022

“Я знаю, що пліч-о-пліч зі мною кращі – міцніші за сталь, запекліші за вогонь, сильніші за будь-яку стихію серця українських воїнів б’ються в унісон із серцями мільйонів співгромадян і всіх волелюбних людей світу”. У день на честь Збройних Сил України Головнокомандувач української армії генерал Валерій Залужний привітав воїнів зі святом. 

Гордий бути Головнокомандувачем у такий важкий час – привітання Залужного з Днем ЗСУ
Світлодіодне освітлення

ЗСУ є ровесниками незалежності країни й цього року відзначають 31 річницю. Кожен із видів ЗСУ має свій професійний святковий день, але 6 грудня об’єднує  всіх військовослужбовців України.

Сучасні захисники продовжують традиції дружинників Русі, козаків війська Запорозького та ще низки мілітарних формацій різних епох.

Привітання залізний генерал опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Про що я думаю, а точніше про кого я думаю у День Збройних сил України. Передусім про полеглих побратимів та посестер та про їхні сім’ї. Ці думки крають моє серце як батька, чоловіка та сина. Вони змушують повсякчас озиратися на пройдений нами час довжиною майже у дев‘ять років. Це шлях воїнів, шлях тих людей, які мають сміливість і гідність обрати свободу. Він залитий кров‘ю, сповнений страждань і болю, але саме він веде нас уперед, щоб помститися і перемогти, не залишає місця для страху чи зневіри. 

Кожного дня, усвідомлюючи ціну, яку ми платимо за свободу, я збираю всю волю у кулак, щоб вистачило сил здолати агресора і відбити у нього бажання будь-коли у майбутньому посягати на нашу свободу. Я знаю, що пліч-о-пліч зі мною кращі, міцніші за сталь, запекліші за вогонь, сильніші за будь-яку стихію серця українських воїнів б’ються в унісон із серцями мільйонів співгромадян і всіх волелюбних людей світу. 

Читайте також: Залужний та Забродський припускають повторну атаку на Київ у 2023 році

Дорогі солдати, сержанти, офіцери, працівники й ветерани Збройних сил я гордий служити своїй державі пліч-о-пліч з вами. Гордий бути вашим Головнокомандувачем у цей важкий час. Я вірю у кожного з вас і в нашу перемогу.

Сердечно вітаю із Днем Збройних Сил України. Бажаю швидкого відновлення пораненим воїнам. Всім, хто у строю – сил й стійкості, натхнення й радості, переможного миру.

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!”, – наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Дивіться також: Генеральний штаб ЗСУ привітав сержантів з професійним святом 

Нагадаємо, на сайті президента України опублікована петиція з проханням нагородити Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного вищою державною нагородою – званням Героя України. Підтримати петицію для вручення нагороди Головнокомандувачу ЗСУ Залужному можна за посиланням.

Великий Київ у Google News

підписатися