Гордон фактично визнав, що казав неправду про Порошенка – адвокат Ілля Новіков про результат першого судового засідання

Автор: Галина Ворона
16:28 15.09

Сьогодні відбулось перше судове засідання за позовом Петра Порошенка до Дмитра Гордона. Дмитро Гордон фактично визнав, що його слова щодо Петра Порошенка і Маріуполя були неправдою.

Гордон фактично визнав, що казав неправду про Порошенка – адвокат Ілля Новіков про результат першого судового засідання

Про це у Facebook пише адвокат п’ятого президента Ілля Новіков.

За його словами, Гордон очікувано не може надати суду підтвердження своїм заявам, тому намагається видати їх за “оціночні судження”.

Дві години тому було перше засідання за позовом Петра Порошенка до Дмитра Гордона. 7 травня в ефірі “Свободи слова” Шустера Гордон сказав: “Я знаю, що керівництво України зробило злочинну оборудку з керівництвом Росії і віддало наказ українській армії залишити Маріуполь… Порошенко з Путіним домовилися, я вважаю, про те, щоб Маріуполь здати. Армії був даний наказ вийти з Маріуполя…”, – нагадав Новіков.

Він зауважив, що одразу після того, як Порошенко подав позов, Гордон розповідав на каналах, як він цьому радий, як Порошенко страшно прорахувався і як він, Гордон, тепер в суді всім доведе, який Порошенко поганий. І так тривало три місяці.

Він також повідомив, що суд розглянув відзив Гордона на позов за наклеп.

У відзиві очікуване “висловлювання відповідача є оціночними судженнями” і те, що відповідати на запитання, чи є в нього докази правдивості його слів про Маріуполь і Путіна, відповідач відмовляється. До відзиву прикладені три статті з російськомовної Вікіпедії про батальйон “Азов”, його командира Білецького і про самого Гордона, і диск з першою частиною прослушок Медведчука від Бігус.інфо”, – зауважив Новіков.

Адвокат також оприлюднив фрагмент пояснень Гордона щодо його заяви у Шустера.

За словами юриста, суд відмовив Гордону у розгляді відзиву, оскільки той пропустив строк на його подачу. Адвокат Гордона пояснив, що той не встиг вчасно отримати позов, оскільки дуже зайнята людина і часто їздить у відрядження… Засідання на його прохання відклали на 6 жовтня, щоб відповідач міг ознайомитися з експертизою.

Новіков констатує – процес по суті на цьому вже закінчився, оскільки на єдине питання “є чи у Гордона докази його слів”, Гордон відповів сам – їх немає.

Вибачень і грошей від нього ніхто не вимагає. Просто тепер щоразу, коли він буде з апломбом віщати, що він про когось щось таке знає – майте на увазі, що це все можуть виявитися (і ймовірно виявляться) оціночні судження і блаблабла, коли дійде до перевірки”, – резюмує Новіков.

Читайте також: Азарова зробити в халві, а Ківу в ***ні. Реакція соцмереж на цукерки “Гордон в шоколаді”

Нагадаємо, у Порошенка анонсували “перший позов” проти Гордона, бо той “випустив на свободу деякі слова, які повинні мати наслідки”.

Великий Київ у Google News

підписатися