Гончаренко про провал опалювального сезону: “слуги” будують Українську РСР для свого “Брежнєва”

Автор: Тетяна Сененко
13:41 14.10

Влада провалила підготовку до опалювального сезону й хоче врятуватись за чужий рахунок, знищити ринок ручним контролем. І це в той час, коли коли перші холоди вже прийшли. Якесь газове розкуркулення, а не допомога.

Гончаренко про провал опалювального сезону: “слуги” будують Українську РСР для свого “Брежнєва”

Таку заяву зробив Олексій Гончаренко, депутат від “ЄС” у своєму Телеграмі.

“Де гроші брати, не знають – вміють лише чужі витрачати. Які тут інвестиції та няні, якщо ніхто у світі не дасть грошей комуністам? А нам без коштів нема за що добувати власний газ. Додайте сюди позови іноземних компаній ціною в мільярди – Україна опиниться за крок від дефолту, інвестори підуть, а ми лишимось у розбитого корита зі слугами. Це вже у Верховній Раді обговорюють, Арахамія на ефірах розповідає”, – написав нардеп.

Читайте також: Опалювальний сезон 2021-2022 може перетворитися на гуманітарну катастрофу – економіст

Обмеження планують як тимчасове, але це, на думку Гончаренка, ні про що не говорить, адже  те, що подобається Зеленському, може бути тимчасово-вічним, допоки президент не передумає

“Діставайте серп і молот, зелені більшовики”, – резюмував нардеп.

Нагадаємо, раніше голова КМДА Віталій Кличко заявив, що столична теплоінфраструктура технічно готова до початку опалювального сезону. Але високі ціни на газ і перекладені на місцеве самоврядування тарифи роблять ситуацію близькою до критичної.

 

Великий Київ у Google News

підписатися