Головні події вікенду: рятували киян, що отруїлися смаколиками, відкрили центр вільних жінок, а вовків з-під Києва перевезли у Грецію

Автор: Оксана Тупальська
11:14 04.03

Перші вихідні весни були багатими на події, що наближають перемогу. Аби жінки, які не справляються з важкими випробуваннями війни, могли мати підтримку, для них створили соціальний центр, а в підтримку для війська митці організували благодійні вечори та видовища.

Головні події вікенду: рятували киян, що отруїлися смаколиками, відкрили центр вільних жінок, а вовків з-під Києва перевезли у Грецію
Світлодіодне освітлення

На правому березі столиці з’явився простір для жінок і дівчат “Вільна”. Це місце, де кожна киянка знайде підтримку, турботу.

Тим часом, театрали обговорюють події фронту. Лише у березні дозволив розповідати про свою службу на фронті актор Олексій Тритенко, відомий ролями у роботах “Голем”, “Чорний ворон” та “Крути”. Він в лютому пішов в тероборону і 2 роки боронить край від ворога.

У залах “Хлібні” можна побачити картини, створені на лінії фронту. Їх намалював на передовій з березня 2022 по лютий 2024 років автор, письменник, сценарист, художник, перекладач, кандидат географічних наук киянин Олег Базилевич.

Троє жителів столиці придбали солодку випічку у торговельній мережі та потрапили на лікарняні ліжка з отруєнням. Святкування початку весни стало для них вкрай важким.

Вовчицям Дорі і Венері пощастило – з притулку на Київщині, куди їх привезли після домашнього утримання, вони відправились у Грецію. Дору знайшли покинутою недалеко від кордону Білорусі, власники роками тримали її у клітці, а коли почалася війна – вони втекли. Венеру ж господарі придбали як собаку, а коли вона стала дорослішати, зрозуміли, що вона вовчиця, та позбулися.

Великий Київ у Google News

підписатися