Голові ОП призначили вже дев’ятого заступника – що про нього відомо

Автор: Марія Супрун
16:59 17.03

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Брусила заступником керівника Офісу Глави держави. Це вже дев’ятий заступник Андрія Єрмака.

Голові ОП призначили вже дев’ятого заступника – що про нього відомо

Як повідомляється на сайті президента, Ігор Брусило зосередить свою увагу на якісному забезпеченні та змістовному наповненні візитів Глави держави.

Наразі Брусило опікується підготовкою офіційного візиту в Україну 18-19 березня Президента Литви Гітанаса Наусєди.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак каже, що призначення Брусила його заступником має покращити організаційну складову візитів Глави держави, а також підвищить статус представництва української сторони при їхній підготовці.

Ігор Брусило з 2002 року працював у Протоколі Президента України. Крім того, він працював в Апараті Верховної Ради у сфері забезпечення міжпарламентської взаємодії. У 2007-2011 роках перебував на дипломатичній службі в Посольстві України в Італії. Повернувся до роботи в Протоколі Глави держави у 2012 році.

Згідно з декларацією за 2019 рік, новий заступник глави ОП володів квартирою в Борисполі площею 53 квадратних метра. Також у спільній власності Брусило і його дружини перебувала квартира площею 75 квадратних метра (теж в Борисполі). У 2019 році посадовець задекларував трохи більше 700 тисяч гривень доходу.

Зазначимо, що Брусило став дев’ятим заступником керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Крім нього, є ще Юлія Свириденко, Юлія Соколовська, Андрій Смирнов, Кирило Тимошенко, Юрій Костюк, Ігор Жовква, Роман Машовець та Олег Татаров.

Нагадаємо, радник керівника Офісу президента Олексій Арестович відповів матом користувачеві на прохання писати українською мовою.

Великий Київ у Google News

підписатися