Голова ВР Дмитро Разумков проголосував на виборах. Опитування не проходив

11:47 25.10

Свій голос на місцевих виборах вже віддав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Він схвально оцінив дотримання карантинних норм на виборчій дільниці, а от участі в Зе-опитуванні не брав.

Голова ВР Дмитро Разумков проголосував на виборах. Опитування не проходив

Під час спілкування з журналістами спікер парламенту спростував чутки про нібито скасування другого туру місцевих виборів. За його словами, другий тур відбудеться за графіком, а для його скасування немає законних підстав.

Дмитро Разумков також висловив сподівання, що завдяки виборам кожен регіон, місто та громада отримають ефективну та спроможну місцеву владу.

Водночас, спікер Верховної Ради не брав участі у “всенародному опитуванні”, ініційованому президентом Володимиром Зеленським: біля виборчої дільниці не виявилося волонтерів із листами опитування. Про це Разумков поінформував у коментарі ЗМІ після виходу з дільниці.

“Ні, не відповідав на п’ять запитань”, – заявив Разумков.

Відповідаючи на запитання, чи буде він шукати волонтерів, які опитують українців, в інших місцях, спікер ВР заявив, що не буде, бо він сьогодні працює і йому є чим зайнятися.

загрузка...

Президент також вже віддав свій голос на місцевих виборах (ФОТО). Коли Зеленський йшов на виборчу дільницю, активістка Femen підняла перед ним спідницю, звинувативши у сексизмі (ВІДЕО).

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, українці обиратимуть місцеві органи влади. Дільниці відкрили о 8:00, вони працюватимуть до 20: 00. Як проголосувати безпечно під час пандемії – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...
більше новин