Голова міграційної служби Максим Соколюк кинув дружину та двох дітей через танцівницю з Уханю, яку «визволяв» Зеленський

19:40 03.02.2021

Голова міграційної служби України Максим Соколюк кинув дружину та двох дітей через кохання до танцівниці Go-Go Анастасії Зінченко, яку евакуйовували з карантинного Китаю після дзвінка президента України Володимира Зеленського.    

Голова міграційної служби Максим Соколюк кинув дружину та двох дітей через танцівницю з Уханю, яку «визволяв» Зеленський
Світлодіодне освітлення

Як писав “ВК” раніше, 43-річний Соколюк пояснив своє кохання до 22-річної танцівниці виключно збігом чисел та тим, що так “зірки зійшлися на небі“. Крім того, у чиновника та танцівниці з 20-річною різницею у віці, виявилося “багато спільного“ та “однаковий погляд на життя“.

Після зустрічі наприкінці квітня 2020 року закоханий Соколюк, залишив для дівчини лист, де пояснив свої палкі почуття. 22-річна танцівниця провела з 43-річним Головою державної міграційної служби “дуже не просту розмову“.

Можливо, саме тоді, він зрозумів, що кохає Настю з Уханю набагато більше, ніж дружину з двома дітьми. Заради кохання він став ініціював розлучення, яке відбулося 12 серпня 2020 року.  

Колишня дружина Соколюка Юлія зазначила, що розлучилася з чоловіком добре і питань до розподілу майна у них немає. Вона зазначила, що не готова розповідати подробиці публічно, і ще раз підкреслила, що з її боку “претензій немає“. Однак так і не відповіла на запитання, чи жив її чоловік із офіційною сім’єю, коли вже почав зустрічатися з Настею з Уханю, мовляв, нехай сам і відповідає на це питання.

Після карантину та “важких розмов“ закохані одразу зробили ремонт на кухні, після, поїхали у двох у Туреччину.

Закоханий та вільний від дружини та дітей Голова державної міграційної служби України з радістю ділився фотографіями з відпустки на своїй сторінці у Facebook. Щасливі  й закохані у Туреччині – з парків, аквапарків та романтичних вечорів тільки для двох.

Потім вони їздили до Занзібару. Зінченко активно ділилася фотографіями місцевого колориту, чим вони харчуються, як разом проводять час, як обгоріли закохані на пекучому сонці, хоча й користувалися захисними кремами. 

Голова міграційної служби й зараз продовжує ділитися світлинами на своїй сторінці у Facebook – привітання з Днем Святого Миколая та чарівні щасливі закохані.

Анастасія на своїй сторінці в Instagram також регулярно ділиться своїм щастям з друзями. Каже, що все відбувалося, як у казці “не знаю, це доля, або збіг обставин, але ми щасливі!”.

Наразі закохані вже заручилися та завели ще одного шпіца. 

Нагадаємо, у лютому цього року Українка Анастасія Зінченко не змогла покинути охоплений коронавірусом Ухань через собаку. Коли про це стало відомо, дамі з собачкою пообіцяв допомогти Зеленський.

Дівчині допоміг повернутися глава Держміграційної служби України Максим Соколюк. 6 вересня 2020 року стало відомо, що Анастасія Зінченко зустрічається з Соколюком.

Великий Київ у Google News

підписатися