Голова Київміськбуду виїхав з країни з довідкою про інвалідність та підкорив Еверест

Автор: Вікторія Мілюта
08:28 06.07.2023

Очільник Київміськбуду Ігор Кушнір отримав довідку про інвалідність для виїзду за кордон, а після цього піднявся на Еверест.

Голова Київміськбуду виїхав з країни з довідкою про інвалідність та підкорив Еверест
оренда квартири Київ

Про це йдеться в розслідуванні журналістів Bihus.info.

Як зазначається, Кушнір з дружиною Оксаною у травні 2023 року стали 34 і 35 альпіністами з України, які здійснили сходження на Еверест. Підйом обійшовся парі у 150 тисяч доларів.

“У примітках до виїзду містилася інформація про довідку про інвалідність”, – говориться в розслідуванні.

Сам Кушнір стверджує, що перетинав кордон для медичних консультацій щодо онкологічного захворювання. Також він відмітив, що не перебуває на військовому обліку згідно з чинним законодавством.

Читайте також: Куди ідуть гроші “Київміськбуду”: поки вкладники потерпають через заморожене будівництво, оточення керівника будується

Раніше Bihus.info повідомляли, що компанія дружини Кушніра у 2019-2020 роках придбала фірму у Франції, на яку оформлена вілла на Лазуровому узбережжі. Вартість будинку оцінюють у 20 мільйонів євро. 

Нагадаємо, Ігор Кушнір очолює “Київміськбуд” більше 10 років. 80% активів компанії належить Києву. На початку 2023 року забудовник призупинив будівництво та попросив додаткового фінансування з бюджету.

Великий Київ у Google News

підписатися