Голосування щодо перейменувань в столиці пройде в додатку “Київ Цифровий”

Автор: Марія Супрун
19:07 07.05

Рейтингове електронне голосування щодо перейменувань міських об’єктів, назви яких пов’язані з російською федерацією та її сателітами, планують подовжити до 9 червня цього року та провести в додатку “Київ Цифровий”. Такий проєкт рішення вже зареєстровано в Київраді.

Голосування щодо перейменувань в столиці пройде в додатку “Київ Цифровий”

За словами заступника міського голови – секретаря Київради Володимира Бондаренка, до секретаріату надійшло понад 1600 листів від представників громадськості, народних депутатів України, депутатів Київради та суб’єктів різних форм господарювання, в яких викладено понад 12 000 пропозицій щодо перейменувань міських об’єктів.

Депутатський корпус Київради прийматиме рішення щодо перейменувань виключно на основі отриманих результатів голосування.

Голосування має відбуватись із дотриманням принципів публічності та прозорості, тому голосування проведуть в додатку «Київ Цифровий» із обов’язковою верифікацією киян через BankID.

Раніше зазначалося, що перейменування в Києві торкнеться тих об’єктів, за які проголосують мешканці міста.

Як повідомляв ”ВК”, відомий журналіст, політичний експерт Віталій Портніковрозкритикував Київраду за необдумані ідеї з перейменуванням вулиць.  

Нагадаємо, завершився перший етап збору пропозицій для перейменування 5 станцій метрополітену – найпопулярніші та екзотичні варіанти нових назв.

Великий Київ у Google News

підписатися