Годі знущань! У столиці пройде Всеукраїнський марш за тварин

Автор: Любава Лисичкіна
20:48 30.08

Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною і зоозахисною, але не політичною акцією, тому організатори просять  учасників утриматися від партійної символіки та лозунгів.

Годі знущань! У столиці пройде Всеукраїнський марш за тварин

Як зазначили організатори маршу UAnimals,  старт відбудеться  в парку ім. Т. Г. Шевченка о 12:00.

“Нас дістало, що Парламент ігнорує більшість зоозахисних законопроєктів. Нас дістало, що знущання з тварин все ще продають як розваги. Нас дістало, що живодерів виправдовують суди. Нас дістало, що жорстокість до тварин з кожним днем лише множиться. Годі ігнорувати страждання тварин! Годі знущань! Годі експлуатації! Годі відкладати гуманність! Ми не маємо права мовчати й шукати виправдання для бездіяльності, тому вже 5 вересня вийдемо на марш, щоби захистити тварин”, – заявляють організатори події.

Щороку Всеукраїнський марш за тварин об’єднує тисячі людей по всій Україні, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження та захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.

Організатори зазначають: Марш за тварин проводиться з дотриманням усіх карантинних норм – не забувайте брати з собою маски та зберігати дистанцію.

“Просимо не брати з собою тварин, які можуть стресувати в натовпі. Утримайтесь від того, аби приносити котів та інших тварин. Собаки легше переносять велику кількість людей, але враховуйте індивідуальний характер і потреби тварини. Якщо ви приходите на марш із собакою, візьміть воду для неї, а також пакети для прибирання”, – нагадують зооактивісти.

До слова, поруч з озером Вирлиця пройде четвертий міський живий двіж: деталі
 

Великий Київ у Google News

підписатися