Гірше – тільки у Миколаєві, Чернівцях, Херсоні. Київ опинився у “хвості” рейтингу міст України

Автор: Галина Ворона
12:12 17.09

Киян не можна назвати найбільш задоволеними якістю послуг у місті, транспортною інфраструктурою, роботою громадського транспорту тощо. Серед мешканців українських міст найбільше послугами задоволені у Вінниці, Луцьку та Івано-Франківську, найменше — у Херсоні.

Гірше – тільки у Миколаєві, Чернівцях, Херсоні. Київ опинився у “хвості” рейтингу міст України

Про це свідчать дані рейтингу міст України, який представив Міжнародний республіканський інститут на основі результатів сьомого всеукраїнського опитування.

Опитування проводилося у 24 містах країни. Учасників просили оцінити якість послуг у їхньому місті, зокрема тротуари, збір сміття, транспортну інфраструктуру, громадський транспорт, дороги, заклади культури, публічні парки та сквери, двори та прибудинкові території, діяльність поліції, екологію, навколишнє середовище та паркування.

Респонденти оцінювали якість отриманих послуг за п’ятибальною шкалою, де 1 — жахливо, а 5 — відмінно. Опитування показало, що найбільше послугами задоволені мешканці Вінниці (3,6), Луцька (3,3) та Івано-Франківська (3,3), найменше — жителі Херсона (2,7). 

При цьому жодне місто не набрало п’ятибальну оцінку.

Київ “втік” недалеко від аутсайдера, набравши всього 2,9 бали. Так само, як кияни, оцінюють послуги у своєму місті мешканці Рівного, Сум, Дніпра, Запоріжжя, Полтави.

Повний рейтинг міст за якістю життя та іншими параметрами:

Повний рейтинг можна переглянути тут.

Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту проводиться Соцілогічною групою “Рейтинг” за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID). 

Читайте також: Авторка коворкінгу в Бучі попала у рейтинг кращих дизайнерів світу 

Нагадаємо, Київ потрапив у рейтинг найкращих міст світу

Великий Київ у Google News

підписатися