Гірку Крістера слід моніторити: кияни хочуть захистити парк за допомогою відеонагляду

Автор: Любава Лисичкіна
23:23 29.04

У столиці з’явилася петиція, автор якої пропонує встановити  відеонагляд на території парку.

Гірку Крістера слід моніторити: кияни хочуть захистити парк за допомогою відеонагляду

Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київради.

Автор  звернення  вимагає в рамках проєкту “Безпечне місто”, завдяки якому  впроваджено загальноміську систему відеоспостереження, встановити   відеонагляд і на території парку.

“У зв’язку із ситуацією навколо парку “Гірка Крістера” («Крістерова гірка») є нагальна необхідність встановлення задля посилення безпеки киян та забезпечення правопорядку”, – ідеться в петиції.

Вочевидь, автор петиції, як і більшість  мешканців Подільського району, занепокоєний долею легендарного будинку Крістера. Кияни раніше вимагали щоб місцева влада взяла цю пам’ятку культурної спадщини на баланс міста та провела її реставрацію та повне відновлення, а також відновила благоустрій навколишньої території парку “Гірка Крістера”.

Нагадаємо, новий проєкт Генплану міста Києва не передбачає забудову парку “Крістерова гірка”. За функціональним призначенням ця зелена зона віднесена до території зелених насаджень загального користування і визначена як частина пам’ятки природи “Лісове урочище Крістерів”.

Як відомо,  боротьба за парк “Крістерова гірка” тривала   більше 3 років. Петиція про заборону вирубки дерев в парку “Крістерова гірка” на сайті Київради набрала понад 10 тисяч голосів, і у квітні 2018 році мерія прийняла її до розгляду.  У грудні 2019 влада міста прийняла рішення про розірвання договору оренди із забудовником цієї ділянки – ТОВ «Будінвест КМ».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...